Taisyklės

1. Bendrosios sąlygos

1.1. Šiame dokumente nurodytos abipusės Pardavėjo ir Pirkėjo (Kliento) teisės, pareigos ir atsakomybės, susijusios su prekių pirkimu internetu iš GARBĖS ŽODIS internetinės parduotuvės – www.garbeszodis.lt

1.2. Naudojantis šiuo tinklalapiu, įskaitant prieigą prie jame esančių prekių ir jų pirkimą, taikomi žemiau nurodyti terminai ir sąlygos. Čia aprašyti terminai ir sąlygos gali bet kada keistis be perspėjimo.

1.3. „Darbo dienoms“ nepriskiriami savaitgaliai arba Lietuvos Respublikos banko ar vyriausybinių įstaigų suteikiamos šventės.

2. Šalys ir kontaktinė informacija

2.1 Pardavėjas:

www.garbeszodis.lt

MB “Garbės žodis”
į.k. 305711486
PVM kodas LT100015304511
Taikos pr.34-41
Kaunas-50230
Paysera LT, UAB
a/s LT073500010011507599
higarbeszodis@gmail.com
Tel.: +37069807523

2.2. Pirkėjas (Klientas) – asmuo, apsilankantis tinklalapyje kaip potencialus ar grįžtantis klientas.

2.3. Toliau „Mes/mums“ reikš Pardavėją kaip prekių ir paslaugų savininką, o „Jūs“ – asmenį, apsilankantį tinklalapyje kaip potencialus ar grįžtantis klientas.

3. Užsakymas ir mokėjimas

3.1. Pirkėjas pasirenka prekes ir sudeda į krepšelį.

3.2. Pirkėjas nurodo užsakymo įvykdymui reikalingus duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, pristatymo adresą ir kt.

3.3. Sutartis laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas spusteli užsakymo patvirtinimo mygtuką.

3.4. Pardavėjas priima užsakymą nuo to momento, kai Pirkėjas gauna sutarties patvirtinimą el. paštu.

3.5. Pirkėjas įsipareigoja sumokėti už užsakytas prekes ir pristatymo mokestį.

3.6. Jeigu Pirkėjas nesumoka reikiamų sumų per 24 valandas, užsakymas laikomas atšauktu.

3.7. Pristatymo mokestis apskaičiuojamas priklausomai nuo to, į kokią šalį prekės bus pristatomos, ir atsižvelgiant į viso užsakymo svorį.

3.8. Pirkėjas grąžina prekes savo sąskaita. Su prekių pakeitimu susijusias išlaidas turi padengti Pirkėjas. Banko išlaidas, susijusias su grąžinimu į Pirkėjo banko sąskaitą, jeigu prekės grąžinamos, turi padengti Pirkėjas.

3.9. Jeigu Pirkėjas pateikė netikslią informaciją ar neteisingą adresą, Pirkėjas įsipareigoja atlyginti Pardavėjui visas su tuo susijusias išlaidas, atsiradusias dėl pristatymo ir t.t.

4. Pristatymas

4.1. Pardavėjas stengiasi perduoti kurjeriui atitinkamas Pirkėjo užsakytas prekes per 1-3 darbo dienų nuo prekių apmokėjimo.

4.2. Kurjeris pristato prekes Pirkėjo adresu Lietuvoje.

4.3. Prekių pristatymui naudojamos OMNIVA IR LP EXPRESS paslaugos.

4.4. Pirkėjas ras informaciją apie OMNIVA/LPEXPRESS/LIETUVOS PAŠTO darbo valandas (pristatymo laiką) ir OMNIVA/LPEXPRESS/LIETUVOS PAŠTO paslaugas tam tikros šalies tinklalapyje.

4.5. Į visas kitas pasaulio šalis mes atliekame pristatymą per Lietuvos paštą.

5. Grąžinimas

5.1. Visos prekės prieš išsiuntimą Pirkėjui yra kruopščiai patikrinamos ir saugiai supakuojamos, kad Pirkėją pasiektų aukščiausios kokybės, atitinkamai laikoma, kad Pardavėjas Pirkėjui išsiunčia kokybiškas prekes.

5.2. Perkant el.parduotuvėje www.garbeszodis.lt, kiekvienam pirkėjui ir jo nupirktai tinkamos kokybės prekei suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija nuo prekės gavimo dienos.

5.3. Norėdami grąžinti tinkamos kokybės prekę, atlikite šiuos žingsnius:

*Būtinai susisiekite el. paštu  higarbeszodis@gmail.com

*Susisiekus el.paštu  higarbeszodis@gmail.com, gausite grąžinimo blanką, kuriame paaiškinsite priežastį.

5.4. Prekė turi būti nenaudota, būtinai su ženklinimo etiketėmis bei originalioje pakuotėje ar originaliame maišelyje, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos, kitaip grąžinimas negalimas.

5.5. Gražinant prekes, pirkėjas padengia siuntimo išlaidas.

6. Klientų aptarnavimas

6.1. Jeigu turite klausimų, komentarų ar skundų, susijusių su savo pirkiniu, prašom susisiekti su mumis el. paštu: higarbeszodis@gmail.com,

6.2. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti į jūsų klausimus.

7. Asmeninių duomenų apsauga ir saugumas

7.1. Norint įvykdyti jūsų užsakymą, mums reikia jūsų pavardės, telefono numerio, prekių pristatymo adreso, el. pašto adreso, amžiaus ir mokėjimo būdo detalių.

7.2. Mes galime gauti informaciją apie jūsų naudojimąsi mūsų tinklalapiu, kuri padės mums toliau jį plėtoti ir tobulinti, per internetinius tyrimus ir kitas apklausas.

7.3. Jūsų duomenys leis mums ir mūsų procesoriams įvykdyti jūsų užsakymą ir suteikti jums mūsų paslaugas.

7.4. Mes taip pat galime siųsti jums informaciją apie savo produktus, paslaugas, reklamos detales ir specialius pasiūlymus.

7.5. Jeigu nenorite, kad su jumis būtų susisiekta rinkodaros tikslais, prašom tinkamai mums pranešti.

7.6. Naudodamiesi šiuo tinklalapiu, jūs leidžiate mums:

7.6.1. Susisiekti su jumis el. paštu ar telefonu, kad aptartume jūsų užsakymą ar atsakytume į jūsų užduotą klausimą;

7.6.2. Pateikti reikiamą informaciją kurjeriui, kad jis galėtų susisiekti su jumis dėl jūsų užsakymo pristatymo.

7.7. Nuspręsdami pirkti per mūsų tinklalapį, jūs taip pat sutinkate laikytis šių Pirkimo taisyklių, todėl leidžiate pasidalinti šia informacija su kurjeriu, kuris gali pasilikti jūsų informaciją įrašų saugojimo tikslu.

7.8. Mūsų pareiga yra labai sąžiningai elgtis su jumis ir užtikrinti, kad bet kokia jūsų mums suteikta informacija bus apdorota labai diskretiškai ir pagal Lietuvos Respublikos Asmens duomenų apsaugos įstatymą. Todėl mes neperduosime jūsų asmeninės informacijos trečioms šalims ir nenaudosime jūsų asmeninės informacijos reikalams, nesusijusiems su verslo-kliento santykiais.

7.9. Gavę jūsų informaciją, mes ją naudosime:

7.9.1. Operatyviam jūsų užsakymo įvykdymui.

7.9.2. Pasidalijimui pristatymo ir jūsų kontaktinėmis detalėmis su kurjeriu, kad jūs galėtumėte tarpusavyje susisiekti dėl užsakymo patvirtinimo, gavimo patvirtinimo ar problemų sprendimo.

7.9.3. Būsimai el. pašto korespondencijai dėl galimų užsakymų, kurie gali būti jums naudingi (jeigu iš anksto gausime jūsų sutikimą).

7.10. Bet kokia įrašyta informacija apie jus naudojama tik siekiant patvirtinti jūsų tapatybę ir paspartinti procesą bei yra apdorojama griežtai laikantis Lietuvos Respublikos Asmens duomenų apsaugos įstatymo. Tai nėra užklausa dėl kredito ir neturės įtakos jūsų kreditinei sąskaitai ar kredito vertinimui.

7.11. Jūs galite paprašyti mūsų saugomų jūsų asmens duomenų kopijos, atsiųsdami mums užklausą.

7.12. Mūsų politika yra užtikrinti jūsų asmeninį saugumą, kai naudojatės mūsų paslaugomis. Todėl mes dėsime visas pastangas, kad užtikrintume, jog mūsų sandoriai būtų vykdomi saugiai ir jūsų asmeninė informacija būtų laikoma saugiai. Bet kokia naudojama informacija yra užšifruojama ir tvarkoma per saugią internetinę jungtį.

7.13. Jūsų informacijai mes naudojame internetinio standartinio šifravimo procesą, vadinamą SSL (secure sockets layer), kad užkoduotume jūsų asmeninę informaciją ir kitus svarbius duomenis, kuriuos jūs mums siunčiate. Be to, mes dėsime visas pastangas, kad atnaujintume turimas technologijas ir galėtume užtikrinti maksimalų įmanomą saugumo lygį.

8. Apribojimai ir uždraudimai

8.1. Jokiu būdu negalima netinkamai naudoti/piktnaudžiauti naudojimusi šiuo tinklalapiu. Naudodamiesi šiuo tinklalapiu, jūs sutinkate:

8.1.1. Neatlikti ir neskatinti jokios baudžiamosios veikos;

8.1.2. Neteikti ir neplatinti žalingo ar piktavališko turinio, pvz., viruso;

8.1.3. Negriauti šio tinklalapio vientisumo, įskaitant saugos pralaužimą, duomenų iškraipymą, trukdymą kitiems vartotojams, kitų vartotojų privatumo ar teisių negerbimą, neprašytos reklamos ar rinkodaros medžiagos siuntimą ar bandymą pakeisti bet kokių tinkle esančių arba prie tinklalapio prisijungusių kompiuterių paslaugų programas;

8.1.4. Nekopijuoti, nepublikuoti ir nenaudoti jokio šiame tinklalapyje rasto turinio, vaizdų ir nuotraukų prieš tai negavus raštiško šio tinklalapio savininko leidimo. Jūs laikysitės visų autorinių teisių įstatymų.

8.2. Be to, mes neprisiimame atsakomybės už jokius nuostolius ar pažeidimus, atsirandančius dėl virtualios viruso ar kitos piktavališkos technologinės medžiagos atakos, po kurios užkrečiamas jūsų asmeninis kompiuteris, įskaitant specifines programas, duomenis ar kitą medžiagą, kurią jūs savanoriškai atsisiuntėte iš šio tinklalapio ar su juo susijusio tinklalapio.

9. Prieinamumas

9.1. Mūsų politika yra visada suteikti tinklalapyje kuo daugiau įmanomos informacijos. Nors mes darome viską, kas įmanoma, kad tai užtikrintume, negalime to visada garantuoti, todėl prašome, kad jeigu rodomas tinklalapis neatitinka jūsų poreikių ar aptinkate puslapių arba jungčių, kurie nenuveda jūsų ten, kur tikėjotės, informuoti mus, kad galėtume tinkamai juos pataisyti. Žinoma, mes rekomenduojame jums atnaujinti savo naršyklę į naujausią versiją.

10. Galutinės sąlygos

10.1. Pardavėjas ir Pirkėjas įsipareigoja neatskleisti jokių čia nurodytų sąlygų tretiesiems asmenims, išskyrus valstybines, vyriausybines ir teisėsaugos įstaigas, kurios turi teisę gauti tokią informaciją pagal įstatymus.

10.2. Visi ginčai, nesutarimai ar pretenzijos, susiję su bendradarbiavimu tarp Pardavėjo ir Pirkėjo, kurių nepavyksta išspręsti derybų tarp Pardavėjo ir Pirkėjo būdu per 15 darbo dienų nuo pretenzijos pateikimo datos, turi būti sprendžiami pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.